Aktuality

Příměstský tábor pro děti s francouzštinou nebo angličtinou

Spojte příjemné s užitečným a dopřejte svým dětem kvalitně strávený volný čas, kdy se během hraní a poznávání navíc ještě naučí základy cizího jazyka. Velmi propracovaný učební koncept zasadíme do prostředí her, soutěží, poznávání přírody, věcí kolem nás, každodenních aktivit a zajímavých věcí a činností.

Kurz je veden zkušenými pedagogy, kteří jsou zároveň rodiči, takže skloubení zábavy s výukou je na prvním místě. Formou her a za pomoci spousty výukových pomůcek pomůžeme vašim dětem zvládnout v cizím jazyce základní situace všedního dne.

Základnou pro děti, kde se budeme scházet a trávit čas při nepřízni počasí je učebna na Slovanech. Většinu času ale budeme trávit venku. Pro děti bude po celou dobu zajištěn pitný režim, oběd a malá svačinka během dne. (Obědy je nutno uhradit zvlášť na celý týden první den kurzu)

Termíny: 22. - 26. 7. 2019      12. - 16. 8. 2019

Kategorie: 6 - 9 let 10 - 13 let

Docházka: Půldenní: 7:30 - 12:00 1300 Kč/ 5 dní Celodenní: 7:30 - 17:00 2600 Kč/ 5 dníKonverzační víkend ve Francii

Pojďte si zpříjemnit začátek léta - přímo ve Francii.
Čeká na vás kuchařská lekce, degustace francouzských vín a sýrů, procházka městem, nákupy, lekce francouzského stylu, pravá francouzská snídaně, tvoření s nádechem Provence a spousta dalšího.

Zažijte úžasný a neopakovatelný víkend v přítomnosti francouzštiny, francouzské kultury, skvělých lidí a zjistěte, že francouzštinu nemusíte jen obdivovat. Po tomto víkendu budete rozmluveni, plni emocí, skvělých zážitků a připraveni sami vyhledávat příležitosti k použití tohoto nádherného jazyka.

V ceně této akce je:

15 hodin konverzace

2x ubytování

2x snídaně

1x oběd

2x večeře

doprava do centra dění = francouzská oblast Alsaska

veškeré materiály

Datum akce: 17. - 19. 5. 2019   nebo     14. - 16. 6. 2019

Cena tohoto kurzu je 5900 Kč.

Akce je určena pro všechny milovníky Francie a francouzské kultury, jazykové úrovně mírně až středně pokročilí, malá skupinka studentů. Akce je plánovaná na víkend - odjezd z Plzně bude v pátek v 9:30 hod. a návrat je plánován v neděli v podvečer. Ubytování bude zajištěno ve velkém bytě, kde si společně v rámci kuchařské lekce uvaříme oběd, ochutnáme vína a sýry a vše bude samozřejmě protnuto francouzskou konverzací.

Přihlásit se na tuto akci můžete prostřednictvím přiloženého formuláře. 


Francouzská snídaně

Není nic lepšího než začít den křupavou bagetkou, voňavým máslovým croissantem a hrnkem výborné kávy nebo čaje. Tento kulinářský zážitek vám nabídneme v

sobotu     06. 04. 2019           9 - 11h

Cena: 110 Kč


Fonetika pro mírně pokročilé

Fonetika je základem správného používání jazyka a ve francouzštině to platí dvojnásob. Proto jsem připravila kurz fonetiky pro ty, kteří se již francouzsky domluví, jazyk používají, ale rádi si občerství pár pravidel používání nosovek, vázání a navazování.

Vyjasníme si fonetická pravidla, ukážeme si techniky mluvení, zaměříme se na rozeznávání malých zvukových odchylek. 

Kurz bude nabitý k prasknutí praktickými radami, vše si vyzkoušíte a ověříte. Při tom všem nás doprovodí skvělá nálada, malé občerstvení a vybavím vás také stručnými praktickými materiály.

úterý     9. 4. 2019                       18 - 20 h                         330 KčVelikonoční tématické tvoření

Přivítáme jaro tématicky - za doprovodu francouzské hudby a konverzace si vytvoříme velikonoční dekoraci, která vám pak doma bude připomínat den, který jste strávili v příjemném prostředí, poznali prima lidi a jako bonus se seznámili s francouzštinou.

pondělí    15. 4. 2019                     17 - 19h                   250 KčKuchařský workshop

Vůní provoněný kurz, ve kterém hraje hlavní roli francouzská gastronomie, konverzace a přátelská atmosféra.

V tomto kurzu si uvaříme jednu z francouzských specialit, kterou následně sníme za doprovodu francouzské hudby a dalších aktivit, které jsou pro vás připraveny.

Vše vypukne ve

čtvrtek    25.04.2019         18-20h                  400 Kč


Francouzština s nádechem Provence

Léto je jako stvořené k výzvám. Proto přijměte jednu jazykovou a zažijte ten nádherný pocit, kdy zazáříte při objednání si jídla nebo rezervaci hotelu ve francouzštině.

Tento kurz je určen úplným začátečníkům a během tří hodin se naučíte:

  • představit sami sebe, svou rodinu a své zájmy,
  • základní fráze při cestování (zeptat se na cestu, parkování a další zajímavosti města),
  • objednat si jídlo v restauraci, zeptat se na jeho složení a vést přirozený dialog s obsluhou,
  • zarezervovat si ubytování a fráze k vyřešení případných nastalých problémů
  • na závěr si vyrobíme voňavý dárek reprezentující jeden z nejkrásnějších regionů Francie - Provence.

Kurz bude veden stylem zážitkové pedagogiky, kterou využívám ve svých skupinových kurzech i se soukromými klienty, kteří tím získají potřebnou jistotu v jazyce a mluveném projevu.

Pondělí            18. 3. 2019                  17:00 - 20:00                Cena kurzu: 400 Kč


 

Nevíte si rady s dárkem pro své blízké? Všechno už mají, nenašli jste nic originálního? Darujte zážitek a vzdělání v jednom. Dárkové poukazy na skupinové kurzy i individuální studijní balíčky jsou již nachystány a čekají na své nové majitele :-)