Příměstské tábory

Letní příměstský tábor s AJ nebo Fj

Otevíráme další ročník jazykového tábora pro děti od 5 do 12 let. Vaše děti celým týdnem provede zkušený pedagog, který dohlédne na to, aby si užili prázdniny plnohodnotně, s partou kamarádů a ve společnosti jednoho ze světových jazyků.

Vybrat si můžete francouzskou nebo anglickou skupinku. Celý den si děti zážitkovou metodou osvojují základy vybraného jazyka, trénujeme každodenní situace, do kterých se děti například na dovolené mohou dostat a naprosto přirozeně přijímají cizí jazyk a jsou schopni v něm reagovat.

Základna tábora bude ve Lhotě u Plzně (po domluvě je možné předat dítě v Plzni a převoz zajistíme). Celý ten trávíme v přírodě, při nepřízni počasí se program samozřejmě přizpůsobí. 

Vše se bude řídit epidemiologickými podmínkami, desinfekce je samozřejmostí a v případě nutnosti zajistíme také antigenní testy. Pokud by situace nedovolila pořádání tábora, všechny peníze vám budou vráceny!


V ceně tábora je zahrnuto:
- materiály na výuku (děti si tvoří vlastní knížku, využívají se různé cizojazyčné pomůcky k výuce)
- pitný režim
- svačinky během dne
- dárky ukryté v táborové hře

Zvlášť se platí obědy - 80 Kč/ den. Platí se v den nástupu na tábor. (Oběd je nutno dítěti zaplatit v případě využití celodenní docházky.)

Půldenní docházka
7: 45 - 12.15 h            1350 Kč

Celodenní docházka
7:45 - 16.15 h             2700 Kč 

 Kurz je určen dětem od 5 do 12 let všech jazykových úrovní. Děti budou rozřazeni do skupin dle věku a jazykových znalostí tak, aby si to všichni naplno užili.